mecenas1

Aktualności

Zapraszamy na wirtualny spacer
po Dolinie Miłości!
Zobacz wirtualną wycieczkę!

Z kulturą do parku..

12.08.2015r.

Jak już wcześniej pisaliśmy dostaliśmy wsparcie ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu dotacyjnego Kultura Dostępna. Dzięki wsparciu możemy zorganizować we wrześniu 2 koncerty i w październiku Dzień ...

Czytaj wiecej

Dostaliśmy wsparcie!

03.08.2015r.

Udało się! Dostaliśmy dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna.

Czytaj wiecej

Dolina Miłości w plebiscycie - GŁOSUJEMY:)!

26.01.2015r.

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki ZART przygotowała plebiscyt na najbardziej romantyczne miejsce w województwie zachodniopomorskim. Do udziału w plebiscycie wybrano 26 miejsc z Pomorza Zachodniego.

Czytaj wiecej

Love Run 4

20.10.2014r.

Uprzejmie informujemy, że w najbliższą sobotę (25.10) odbędzie się czwarta edycja biegu i marszu nordic walking w Dolinie Miłości w Zatoni Dolnej (ok. 10 km od Chojny) - Love Run 4!

Czytaj wiecej


« <45678> »

Rewiatlizację Doliny Miłości wykonano w ramach projektu pn.
Rozwój "Europejskiego Parku Hugenotów" w Schwedt nad Odrą i rewitalizacja parku przyrody "Dolina Miłości" w Zatoni Dolnej jako transgranicznych centrów kultury i wypoczynku.

Partnerzy

lb1 lb2 lb3

Sponsorzy

lb4 lb5
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.