mecenas1

Aktualności

Zapraszamy na wirtualny spacer
po Dolinie Miłości!
Zobacz wirtualną wycieczkę!

Czy znacie duet, który zagra 20 września?

09.09.2015r.

Przedstawiamy nasz Duet!

Najpierw Julita Przybylska.

Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuki w Szczecinie w klasie saksofonu dr hab. Dariusza Samóla (2013) i jest laureatką wielu konkursów m.in.: I miejsca na Concorso Musicale Europeo CITTA' DI FILADELFIA Premio speciale "PAOLO SERRAO", III nagrody w Concorso Internazionale del Bicentenario premio di Musica da Camera w Mediolanie (2009).

Obecnie współpracuje z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Operą na Zamku w Szczecinie, Polską Filharmonią Bałtycką w Gdańsku. a także jest nauczycielem gry na saksofonie w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. prof. M. Jasińskiego, w Szczecinie oraz Zespole Szkół Muzycznych II stopnia im. Feliska Nowowiejskiego w Szczecinie.

 

Teraz czas na Emilię Szymańską.

Ukończyła studia pianistyczne w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu Filia w Szczecinie oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu kierunek Menedżer Kultury. Jest zdobywczynią III miejsca na III Konkursie Solistów i Kameralistów „Solo e camera” oraz wyróżnienia II st. na X Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Kameralnych w Jaworze.

Współpracowała z wieloma zespołami m.in. orkiestrą kameralną "Kammerorchester Fürnsterwalde", "Trio Akademickie", "Duet Alternative", "2 po 3", a także z solistami Opery na Zamku.

Obecnie prowadzi klasę fortepianu w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I st. im. prof. M. Jasińskiego w Szczecinie oraz w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. I. J. Paderewskiego w Choszcznie.

Już 20 września usłyszymy ten Duet w naszym parku!

 

Działanie dofinansowane są ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA.

« Powrót do listy aktualności

Rewiatlizację Doliny Miłości wykonano w ramach projektu pn.
Rozwój "Europejskiego Parku Hugenotów" w Schwedt nad Odrą i rewitalizacja parku przyrody "Dolina Miłości" w Zatoni Dolnej jako transgranicznych centrów kultury i wypoczynku.

Partnerzy

lb1 lb2 lb3

Sponsorzy

lb4 lb5
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.