mecenas1

Aktualności

Zapraszamy na wirtualny spacer
po Dolinie Miłości!
Zobacz wirtualną wycieczkę!

Kto jeszcze zagra 20 września?

09.09.2015r.

Specjalnie dla nas zagra Kwartet Saksofonowy Akademii Sztuki w Szczecinie w składzie:

Mateusz Sawicki - saksofon sopranowy,
Paweł Filipowicz - saksofon altowy,
Iwona Grysak - saksofon tenorowy,
Justyna Głażewska - saksofon barytonowy.

Zespół specjalizuje się w wykonawstwie muzyki klasycznej- utworów komponowanych na kwartet saksofonowy oraz transkrypcjach innych kompozycji twórców muzyki poważnej. W swym repertuarze posiada także standardy muzyki rozrywkowej zaaranżowane na kwartet. Zespół koncertował w wielu miastach Polski z powodzeniem reprezentując Szczecin oraz Pomorze Zachodnie oraz propagując saksofon w różnych odsłonach na terenie kraju, ale nie tylko. Ma na swoim koncie także koncerty zagraniczne, m.in. na terenie Niemiec, Belgii, Włoch. Członkowie zespołu są laureatami konkursów muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz byli kilkakrotnie stypendystami uczelni oraz Prezydenta Miasta Szczecin.

 

Działanie dofinansowane są ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA.


« Powrót do listy aktualności

Rewiatlizację Doliny Miłości wykonano w ramach projektu pn.
Rozwój "Europejskiego Parku Hugenotów" w Schwedt nad Odrą i rewitalizacja parku przyrody "Dolina Miłości" w Zatoni Dolnej jako transgranicznych centrów kultury i wypoczynku.

Partnerzy

lb1 lb2 lb3

Sponsorzy

lb4 lb5
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.