mecenas1

Aktualności

Zapraszamy na wirtualny spacer
po Dolinie Miłości!
Zobacz wirtualną wycieczkę!

Love Run 4

20.10.2014r.

Love Run 4

zapowiedz_love_run_4_600 Uprzejmie informujemy, że w najbliższą sobotę (25.10) odbędzie się czwarta edycja biegu i marszu nordic walking w Dolinie Miłości w Zatoni Dolnej (ok. 10 km od Chojny) - Love Run 4!

Dystans biegu to 5,5 km a marszu 4 km. Obie trasy, choć stosunkowo krótkie, należą do wymagających z racji licznych podejść, zbiegów, wąwozów oraz szutrowo leśnej nawierzchni. Każda z tras prowadzi urokliwymi ścieżkami zabytkowego, ponad 150 letniego naturalistycznego parku założonego przez Annę von Humbert. Bliskość przyrody, niezwykła historia w tle, przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera to niewątpliwe atuty nadchodzącego wydarzenia. Co ciekawe, podczas biegu prowadzona będzie klasyfikacja „zakochanych par”, które razem pokonają dystans biegowy. Dla najszybszej pary przewidziano nagrodę:)

Serdecznie zapraszamy na Love Run 4: kibiców, dziennikarzy, a także niezdecydowanych na start – pomimo zamknięcia formularza zapisów, udział w biegu lub marszu jest wciąż możliwy – zainteresowanych prosimy o kontakt: radekb@gajanet.pl

Na starcie/mecie imprezy ustawione zostaną stoiska z lokalnymi pysznościami. Nieopodal będzie można wziąć udział w łuczniczym „Turnieju Amora”:) Po biegu i marszu zaplanowano piknik z ogniskiem. Sam bieg ma kameralny charakter – nie liczy się miejsce ani czas, wyłącznie dobra zabawa. Dla uczestników wydarzenia przewidziano pamiątkowe medale oraz możliwość wylosowania nagród:)

Więcej szczegółów:

http://dolinamilosci.pl/imprezy/

504 855 716 (Radek Brzeziński FZ GAJA www.gajanet.pl)

« Powrót do listy aktualności

Rewiatlizację Doliny Miłości wykonano w ramach projektu pn.
Rozwój "Europejskiego Parku Hugenotów" w Schwedt nad Odrą i rewitalizacja parku przyrody "Dolina Miłości" w Zatoni Dolnej jako transgranicznych centrów kultury i wypoczynku.

Partnerzy

lb1 lb2 lb3

Sponsorzy

lb4 lb5
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.