mecenas1

Aktualności

Zapraszamy na wirtualny spacer
po Dolinie Miłości!
Zobacz wirtualną wycieczkę!

Ruszają letnie koncerty w Dolinie

26.05.2014r.

Ruszają letnie koncerty w Dolinie

W najbliższą niedzielę, 1 czerwca o godz. 19:30 Ośrodek Edukacji Regionalnej w Zatoni Dolnej, Federacja Zielonych GAJA oraz sponsor wydarzenia Unity Travel Sp. z o.o. mają zaszczyt zaprosić na pierwszy z cyklu letnich koncertów w Dolinie Miłości. Wystąpi Baltic Neopolis Quartet.

Pragniemy, by między publicznością, a muzykami nie było barier, byśmy odczuli bliskość przyrody, dlatego nasze koncerty nazwaliśmy KocCertami - prosimy zaopatrzyć się w koce, ponieważ rolę widowni spełniać będzie trawnik nad Stawem Ewy.

Baltic Neopolis Quartet istnieje od 2008 roku, a jego muzycy (tworzą go soliści zespołu) są częścią dużego zespołu kameralnego Baltic Neopolis Orchestra. Zespół ukierunkowany jest na muzykę XX i XXI wieku i właśnie taką zaprezentuje w Dolinie Miłości.

bnoq2_600

« Powrót do listy aktualności

Rewiatlizację Doliny Miłości wykonano w ramach projektu pn.
Rozwój "Europejskiego Parku Hugenotów" w Schwedt nad Odrą i rewitalizacja parku przyrody "Dolina Miłości" w Zatoni Dolnej jako transgranicznych centrów kultury i wypoczynku.

Partnerzy

lb1 lb2 lb3

Sponsorzy

lb4 lb5
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.