mecenas1

Aktualności

Zapraszamy na wirtualny spacer
po Dolinie Miłości!
Zobacz wirtualną wycieczkę!

Walentynki w Dolinie Miłości

02.02.2016r.

Nie ma lepszego miejsca do kochania niż Dolina Miłości...

heart_web
Zapraszamy wszystkich zakochanych, odkochanych, chcących się zakochać na Walentynki w naszym parku. A jak miłość, to i chce się od razu lepiej wyglądać....

Dlatego więc spotykamy się na sportowo - w programie prawie dwugodzinny spacer nordic-walking z przerywnikami, na Polanie ognisko z dobrą zabawą i integracją.

Wpisowe - 8 zł w dniu imprezy, z którego pokryjemy zaplecze sanitarne, ognisko i gorącą herbatę dla wszystkich. Na miejscu będzie można zjeść gorącą zupę, ciacho, kawę, kiełbaski, ale jeśli ktoś ma ochotę wziąć swoje jedzenie - bardzo prosimy.

Niedziela 14 lutego godz. 11:00 Polana Dolny Folwark w Dolinie Miłości. Nie trzeba być parami - Dolina Miłości to też fajne miejsce, by kogoś poznać....

Ubezpieczenie uczestników we własnym zakresie.

Organizatorzy:
Nordic Walking Widuchowa
Wiejski Kocur
Pokoje Gościnne AGA


« Powrót do listy aktualności

Rewiatlizację Doliny Miłości wykonano w ramach projektu pn.
Rozwój "Europejskiego Parku Hugenotów" w Schwedt nad Odrą i rewitalizacja parku przyrody "Dolina Miłości" w Zatoni Dolnej jako transgranicznych centrów kultury i wypoczynku.

Partnerzy

lb1 lb2 lb3

Sponsorzy

lb4 lb5
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.